Tisíce odborníkov
pripravených odpovedať na vaše otázky

Ako získať vyjadrenia od odborníkov?

1. Vytvorte výzvu s otázkou a popisom článku, ktorý aktuálne pripravujete.
2. Systém okamžite rozpošle výzvu relevantným odborníkom.
3. Do niekoľkých hodín začnete dostávať prvé odpovede. Vyberte si tie najlepšie.
V našej databáze nájdete odborníkov zaradených podľa oblastí, v ktorých pôsobia. Zároveň už majú skúsenosti so spoluprácou s novinármi a rozumejú hodnote a procesu takejto spolupráce.
Vašu výzvu uvidia všetci odborníci z oblastí, ktoré ste si zvolili. Výzvy sú anonymné. Svoju identitu odhalíte iba odborníkom, s ktorými ste sa rozhodli spolupracovať.
Odporúčame výzvy písať v dostatočnom časovom predstihu, aspoň 2 dni pred uzávierkou. Prvé odpovede však môžete očakávať už do niekoľkých hodín po schválení vašej výzvy.
Ak potrebujete vyjadrenie odborníka okamžite, môžete si vybrať zo zoznamu odborníkov a kontaktovať ich individuálne telefonickou cestou. Myslite však na to, že to bude pracnejšie a nezískate až toľko kvalitných vyjadrení ako pri vytvorení výzvy.
Služba na pomoc novinárom je bezplatná a navždy bude. Odborníci poskytujú vyjadrenia zadarmo, výmenou za bezplatnú publicitu.
Služba "pomoc novinárom", ktorá prepája novinárov a odborníkov je bezplatná a vždy bude bezplatná. Už čoskoro spustíme službu "sponzorovaný obsah", ktorá bude spoplatnená.
Mám rád novinky, ktoré zlepšujú prácu, preto som sa do medializuj.sk hneď zapojil a aj som ju využil. Úspešne. V zverejnenom článku som mal rovno štyri stanoviská odborníkov, ktoré mi prišli cez túto platformu.
Michal Frank
Michal Frank
denník Korzár
Potešilo ma, koľko odborníkov reagovalo na moju výzvu. Navyše som prostredníctvom portálu získala kontakt a sprostredkovanie ďalšieho článku, ktorý skvele zapasoval do média, v ktorom pracujem.
Edita Hilgartová
Edita Hilgartová
magazín IndexMag.sk
Geniálny projekt na prepojenie odborníkov a médií. Dnešný online svet je neskutočne rýchly a ak chceme, aby naše články obsahovali vyvážené informácie a kvalitný pohľad odborníkov, spájame sa s nimi. S medializuj.sk to ide úplne jednoducho.
Martina Novotná
Martina Novotná
zakladateľka AkčnéŽeny.sk
Jana Beer photo

“Z vlastnej novinárskej praxe viem, že získanie vyjadrenia od odborníka je časovo náročné a pritom veľmi dôležité pre zabezpečenie objektivity.”

Jana Beerová, bývalá novinárka a spoluzakladateľka Medializuj.sk

 

Ako to vyzerá po registrácii?